35.500.2185 Pozuna ait Birim Fiyat, Analiz ve Yapım Şartları

Poz No
35.500.2185 (880-395/12)
Tanımı 16x1.0 mm², LIYCY, LIYC2Y Sinyal kabloları, LIYCY, LIYC2Y veya LIY(St)CY-TP Tipi Enstrumantasyon, sinyal ve kumanda kabloları (Ölçü: m) (VDE 0812)
Birimi m
Kurum Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Fasikül Zayıf Akım İç Tesisatı

Üye Ol

2021 Yılı Güncel Birim Fiyatlarına Ulaşabileceğiniz Ürünler

OskaBulut BirimFiyatlar e-Hakediş
Tüm kurumların pozlarıyla OskaBulut platformunda Yaklaşık Maliyet ve Hakediş düzenlemek için Tıklayınız. Tüm kurumların 2019 yılı birim fiyatlarına MOBİL uygulamalarla ulaşmak için Tıklayınız.

Tüm kurumların pozlarıyla Yaklaşık Maliyet ve Hakediş düzenlemek için Tıklayınız.

Birim Fiyatları

Birim Fiyatları Grafiği

Yapım Şartları

LIYCY, LIYC2Y veya LIY(St)CY-TP Tipi Enstrumantasyon, sinyal ve kumanda kabloları (Ölçü: m) (VDE 0812) Elektronik kontrol sistemlerindeki bağlantılarda, ses frekansı iletiminde, sinyal ve bilgi iletişim kabloları olarak kullanılan, fleksibl yapılı, TS EN 60228'e uygun çoklu bükülmüş bakır iletkenlerin TS EN 50290-2-21'e uygun yarı sert PVC ile DIN-47100 standardına uygun renklerde izole edilerek oluşturulan damarların birlikte katlar şeklinde bükülmesi ile oluşan kablo özü şeffaf PES sarma bandı ile helisel sarılarak üzerine kalaylı bakır tellerden min %85 örtmeli örgü ekranlı isteğe göre alüminyum folyo toprak teli ve örgü eksenli tip kablo TS 13755 standardına uygun, TS EN 60332-1-2 standardına uygun, enstrüman, sinyal ve kumanda kablolarının iş yerinde temini, geçit ve güvenlik boruları, her nevi malzeme ve işçilik dâhil. (Dahili tesisatta PVC boru dâhildir.)? Not: TS EN 50575 ve TS EN 50575/A1 standartlarına, 305/2011/AB Yapı Malzemeleri Yönetmeliğine uygun olarak üretilmiş, CE uygunluk işaretiyle piyasaya arz edilmiş ve üreticinin performans beyanı ve Avrupa Birliği tarafından akredite edilmiş kuruluşlardan alınmış Performans Değişmezlik Sertifikasına sahip.?

Kitapta Takip Eden Pozlar

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
18x1.0 mm², LIYCY, LIYC2Y Sinyal kabloları, LIYCY, LIYC2Y veya LIY(St)CY-TP Tipi Enstrumantasyon, sinyal ve kumanda kabloları (Ölçü: m) (VDE 0812)
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 2 fiberli 1x2 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 4 fiberli 1x4 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 6 fiberli 1x6 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 8 fiberli 1x8 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 12 fiberli 1x12 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Merkezi Tek Tüplü 24 fiberli 1x24 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
Çok Tüplü 24 fiberli 2x12 9/125 SM Zırhsız LSOH F/O Kablo
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
FİBER OPTİK BAĞLANTI ELEMANLARI
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
PIGTAIL (Ölçü: Adet, İhzarat: %60)
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM LC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM SC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM FC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM MTRJ pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM ST pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
MM LC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
MM SC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
MM FC pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
MM MTRJ pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
MM ST pigtail, PIGTAIL
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
PATCHCORD (Ölçü: Adet, İhzarat: %60)
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
PATCHCORD (Ölçü: Adet, İhzarat: %60), 3MT SM PATCHCORDLAR
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM LC-LC patchcord, 3MT SM PATCHCORDLAR
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM LC-ST patchcord, 3MT SM PATCHCORDLAR
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı › Zayıf Akım İç Tesisatı
SM LC-SC patchcord, 3MT SM PATCHCORDLAR